К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбувся перший день духовних рефлексій для молоді
11 Квітня
Відбувся перший день духовних рефлексій для молоді

10 квітня відбувся перший день духовних рефлексій для молоді у Студентському Храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького.

Говорили про смоковницю, її солодкі плоди та винні смокви. "Маємо бути як це довговічне дерево і приносити добрі плоди. Адже ніколи не пізно почати постити, навіть в останній день", - наголошує о. Андрій Данилюк.

Запрошуємо на духовні вправи ще й у вівторок та середу о 18:00. У храмі відбуватиметься Тайна Покаяння та Пресвятої Євхаристії. Приготуймо належно своє серце до зустрічі з воскреслим Христом!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
 Присяга військовослужбовців у в/ч 3002
24 Червня
Сьогодні, 24 червня 2017 р. Б., 55 військовослужбовців склали присягу на вірність українському народові у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України. Привітати їх прибули рідні, друзі, офіцери, а також о. Андрій Сіданич, військовий капелан ЛА УГКЦ.
Студенти Львівської академії мистецтв здійснили розпис каплиці св. Миколая у ліцеї ім Героїв Крут
24 Червня
23 червня 2017 р. у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут відбувся захист магістерських робіт студентів Львівської національної академії мистецтв.
У Львівському національному медичному університеті відбулося свято урочистого випуску лікарів
23 Червня
23 червня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося свято урочистого випуску лікарів та провізорів-2017.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16