К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбувся перший день духовних рефлексій для молоді
11 Квітня
Відбувся перший день духовних рефлексій для молоді

10 квітня відбувся перший день духовних рефлексій для молоді у Студентському Храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького.

Говорили про смоковницю, її солодкі плоди та винні смокви. "Маємо бути як це довговічне дерево і приносити добрі плоди. Адже ніколи не пізно почати постити, навіть в останній день", - наголошує о. Андрій Данилюк.

Запрошуємо на духовні вправи ще й у вівторок та середу о 18:00. У храмі відбуватиметься Тайна Покаяння та Пресвятої Євхаристії. Приготуймо належно своє серце до зустрічі з воскреслим Христом!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Учасники АТО з сім'ями відвідали Гарнізонний храм
30 Квітня
Сьогодні, 30 квітня 2017 р. Б., учасники АТО з Івано-Франківська та Дрогобича разом зі своїми сім'ями відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).
У Гарнізонному храмі відбудеться вистава
27 Квітня
У неділю, 30 квітня 2017 р. Б., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла о 19:00 год. відбудеться вистава "ПАСХА Красеная" (давні духовні напіви Великого Посту та Великодня), яку представить Львівський театральний центр "Слово і голос".
Блок зустрічей з викладачами
27 Квітня
"Точка дотику" - новий блок зустрічей з викладачами, де капелани та освітяни шукатимуть спільне вирішення проблем виховання молоді, розмірковуватимуть над співвідповідальністю у вихованні молоді.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16