К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
ЦОС активно готується до “Великодніх забав для дітей”
14 Квітня
ЦОС активно готується до “Великодніх забав для дітей”

Волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ активно готуються до акції “Великодні забави для дітей”, яка збере понад 600 дітлахів зі Львова та Львівської області.

Молодь виготовляла цікаві та гарні вироби для продажу на Великодньому ярмарку, що проходив біля Гарнізонного храму. Усі виручені кошти спрямовано на організацію Великодніх забав, які щорічно проводить Центр Опіки Сиріт для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей, із шкіл-інтернатів, із дитячих будинків сімейного типу в Шевченківському гаю. Цьогоріч вони пройдуть 20 квітня (Світлий Четвер). Сюжет Ви можете переглянути на сторінці facebook.com.

Щорічно до проведення свята долучаються різноманітні молодіжні спільноти та організації, такі як: Центр студентського капеланства, Аніматори храму Різдва Пресвятої Богородиці, Українська Молодь Христові, Молодіжна спільнота Світло Христа, Аніматори храму Покрови Пресвятої Богородиці, Молодь Марії. Цьогоріч не є винятком - 10 квітня відбулася організаційна зустріч з усіма представниками молодіжних спільнот. 

Центр Опіки Сиріт радо запрошує усіх на дитяче свято та закликає кожного з Вас у будь-який спосіб долучатись до організації та проведення “Великодніх забав для дітей”. Кожен з нас своїм, можливо, навіть малим ділом, але робить вклад у велику справу! Сотні дітей чекають цього гарного, доброго, веселого і світлого для них дня! Діти чекають на нас з Вами!

Щоб організувати забави необхідні кошти на:

- обід для 600 дітей;
- транспортні витрати, щоб дітлахи мали змогу приїхати та взяти участь в забавах;
- оренду сцени та апаратури, щоб провести святковий концерт;
- на канцтовари, для проведення майстер-класів.

Як можна долучитися:

- придбати благодійний квиток в інформаційному центрі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, що на вул. Театральній, 11. Власники даного квитка матимуть нагоду відвідати забави та активно провести час з дітьми.

- зробити добровільну пожертву

Наші банківські реквізити:
Місія “Центр Опіки Сиріт”
Приватбанк №р/р26003060441526
МФО 325321
ЄДРПОУ 37527309
у примітці вказати: “Добровільна пожертва”

- стати нашим волонтером

Усім охочим долучитися та допомогти – прохання звертатись за телефоном:
097 29 53 606 – о. Роман Прокопець
096 74 97 980 – Ірина
або пишіть нам [email protected]

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Засмічена сексуальність. Піраміда помилок
15 Грудня
14 грудня 2017 р. в рамках "Студентського дня", який організовує Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ, молодь Львова дискутувала на страшну, як виявилось, тему: мужній чоловік і ніжна жінка - чи таке можливо?
У Гарнізонному храмі урочисто відкрили відреставровані фрески (фото)
15 Грудня
У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ завершилася реставрація фресок Франциска Григорія Екштайна, що тривала з 2015 року за участі міжнародної команди спеціалістів Академії мистецтв Кракова та Львова.
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16