К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці
14 Квітня
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці

14 квітня 2017 року, у Страсну П’ятницю, капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” разом з вихованцями та працівниками інтернатів спільно молилися біля плащаниці.

О 8:00 год розпочалися Царські часи у каплиці Святої Соломії Княгині Галицької Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. Опісля відбулася Вечірня з Виставленням плащаниці. Відтак, вирушили до найменших у Дитячий будинок №1, що на вул. Таджицька. Там спільно помолилися та виставили плащаницю в каплиці Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

16 квітня 2017 року, в день Воскресіння Христового, запрошуємо взяти участь у Божественній Літургії о 9:00 в НРЦ “Мрія” та об 11:00 в Дитячому будинку №1!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

04.14.0

Повернутись назад
Останні новини
Засмічена сексуальність. Піраміда помилок
15 Грудня
14 грудня 2017 р. в рамках "Студентського дня", який організовує Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ, молодь Львова дискутувала на страшну, як виявилось, тему: мужній чоловік і ніжна жінка - чи таке можливо?
У Гарнізонному храмі урочисто відкрили відреставровані фрески (фото)
15 Грудня
У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ завершилася реставрація фресок Франциска Григорія Екштайна, що тривала з 2015 року за участі міжнародної команди спеціалістів Академії мистецтв Кракова та Львова.
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16