К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці
14 Квітня
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці

14 квітня 2017 року, у Страсну П’ятницю, капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” разом з вихованцями та працівниками інтернатів спільно молилися біля плащаниці.

О 8:00 год розпочалися Царські часи у каплиці Святої Соломії Княгині Галицької Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. Опісля відбулася Вечірня з Виставленням плащаниці. Відтак, вирушили до найменших у Дитячий будинок №1, що на вул. Таджицька. Там спільно помолилися та виставили плащаницю в каплиці Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

16 квітня 2017 року, в день Воскресіння Христового, запрошуємо взяти участь у Божественній Літургії о 9:00 в НРЦ “Мрія” та об 11:00 в Дитячому будинку №1!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

04.14.0

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16