К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці
14 Квітня
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці

14 квітня 2017 року, у Страсну П’ятницю, капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” разом з вихованцями та працівниками інтернатів спільно молилися біля плащаниці.

О 8:00 год розпочалися Царські часи у каплиці Святої Соломії Княгині Галицької Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. Опісля відбулася Вечірня з Виставленням плащаниці. Відтак, вирушили до найменших у Дитячий будинок №1, що на вул. Таджицька. Там спільно помолилися та виставили плащаницю в каплиці Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

16 квітня 2017 року, в день Воскресіння Христового, запрошуємо взяти участь у Божественній Літургії о 9:00 в НРЦ “Мрія” та об 11:00 в Дитячому будинку №1!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

04.14.0

Повернутись назад
Останні новини
 Присяга військовослужбовців у в/ч 3002
24 Червня
Сьогодні, 24 червня 2017 р. Б., 55 військовослужбовців склали присягу на вірність українському народові у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України. Привітати їх прибули рідні, друзі, офіцери, а також о. Андрій Сіданич, військовий капелан ЛА УГКЦ.
Студенти Львівської академії мистецтв здійснили розпис каплиці св. Миколая у ліцеї ім Героїв Крут
24 Червня
23 червня 2017 р. у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут відбувся захист магістерських робіт студентів Львівської національної академії мистецтв.
У Львівському національному медичному університеті відбулося свято урочистого випуску лікарів
23 Червня
23 червня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося свято урочистого випуску лікарів та провізорів-2017.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16