К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці
14 Квітня
Вихованці інтернатів взяли участь у виставленні плащаниці

14 квітня 2017 року, у Страсну П’ятницю, капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” разом з вихованцями та працівниками інтернатів спільно молилися біля плащаниці.

О 8:00 год розпочалися Царські часи у каплиці Святої Соломії Княгині Галицької Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”. Опісля відбулася Вечірня з Виставленням плащаниці. Відтак, вирушили до найменших у Дитячий будинок №1, що на вул. Таджицька. Там спільно помолилися та виставили плащаницю в каплиці Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

16 квітня 2017 року, в день Воскресіння Христового, запрошуємо взяти участь у Божественній Літургії о 9:00 в НРЦ “Мрія” та об 11:00 в Дитячому будинку №1!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

04.14.0

Повернутись назад
Останні новини
Учасники АТО з сім'ями відвідали Гарнізонний храм
30 Квітня
Сьогодні, 30 квітня 2017 р. Б., учасники АТО з Івано-Франківська та Дрогобича разом зі своїми сім'ями відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).
У Гарнізонному храмі відбудеться вистава
27 Квітня
У неділю, 30 квітня 2017 р. Б., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла о 19:00 год. відбудеться вистава "ПАСХА Красеная" (давні духовні напіви Великого Посту та Великодня), яку представить Львівський театральний центр "Слово і голос".
Блок зустрічей з викладачами
27 Квітня
"Точка дотику" - новий блок зустрічей з викладачами, де капелани та освітяни шукатимуть спільне вирішення проблем виховання молоді, розмірковуватимуть над співвідповідальністю у вихованні молоді.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16