К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)
15 Квітня
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)

Сьогодні, 15 квітня 2017 р. Б., високопреосвященніший владика Ігор - митрополит і архиєпископ Львівський УГКЦ звершив чин освячення дзвонів у Студентському храмі святого ріаноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а, м. Львів). Спільно з ним молились о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства, о. Богдан Кулик, настоятель храму, о. Юрій Остапюк, голова Центру студентського капеланства, та інші запрошені священники.

Дзвони наречені іменами: «Ігор», «Андрій» та «Володимир», вони стануть для студмістечка Національного лісотехнічного університету знаком і голосом, який закликатиме молодь та парфіян до молитви.

Опісля Владика Ігор освятив пасхальні кошики вірян.

Щирі слова подяки всім жертводавцям!

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16