К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)
15 Квітня
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)

Сьогодні, 15 квітня 2017 р. Б., високопреосвященніший владика Ігор - митрополит і архиєпископ Львівський УГКЦ звершив чин освячення дзвонів у Студентському храмі святого ріаноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а, м. Львів). Спільно з ним молились о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства, о. Богдан Кулик, настоятель храму, о. Юрій Остапюк, голова Центру студентського капеланства, та інші запрошені священники.

Дзвони наречені іменами: «Ігор», «Андрій» та «Володимир», вони стануть для студмістечка Національного лісотехнічного університету знаком і голосом, який закликатиме молодь та парфіян до молитви.

Опісля Владика Ігор освятив пасхальні кошики вірян.

Щирі слова подяки всім жертводавцям!

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі
20 Серпня
З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”.
У Коблево завершилась
20 Серпня
Ось і добігла до кінця "Школа лідерства" для молоді, яку проводив Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ на базі відпочинку НУ "Львівська Політехніка", що у с. Коблево, Миколаївської області.
Святкування Преображення Господнього у Національній академії сухопутних військ
19 Серпня
19 серпня 2017 року, у свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, в храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась святкова Божественна Літургія та чин благословення першоплодів.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16