К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)
15 Квітня
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)

Сьогодні, 15 квітня 2017 р. Б., високопреосвященніший владика Ігор - митрополит і архиєпископ Львівський УГКЦ звершив чин освячення дзвонів у Студентському храмі святого ріаноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а, м. Львів). Спільно з ним молились о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства, о. Богдан Кулик, настоятель храму, о. Юрій Остапюк, голова Центру студентського капеланства, та інші запрошені священники.

Дзвони наречені іменами: «Ігор», «Андрій» та «Володимир», вони стануть для студмістечка Національного лісотехнічного університету знаком і голосом, який закликатиме молодь та парфіян до молитви.

Опісля Владика Ігор освятив пасхальні кошики вірян.

Щирі слова подяки всім жертводавцям!

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Засмічена сексуальність. Піраміда помилок
15 Грудня
14 грудня 2017 р. в рамках "Студентського дня", який організовує Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ, молодь Львова дискутувала на страшну, як виявилось, тему: мужній чоловік і ніжна жінка - чи таке можливо?
У Гарнізонному храмі урочисто відкрили відреставровані фрески (фото)
15 Грудня
У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ завершилася реставрація фресок Франциска Григорія Екштайна, що тривала з 2015 року за участі міжнародної команди спеціалістів Академії мистецтв Кракова та Львова.
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16