К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)
15 Квітня
Освячення дзвонів у Студентському храмі святого Володимира Великого (Фото)

Сьогодні, 15 квітня 2017 р. Б., високопреосвященніший владика Ігор - митрополит і архиєпископ Львівський УГКЦ звершив чин освячення дзвонів у Студентському храмі святого ріаноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а, м. Львів). Спільно з ним молились о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства, о. Богдан Кулик, настоятель храму, о. Юрій Остапюк, голова Центру студентського капеланства, та інші запрошені священники.

Дзвони наречені іменами: «Ігор», «Андрій» та «Володимир», вони стануть для студмістечка Національного лісотехнічного університету знаком і голосом, який закликатиме молодь та парфіян до молитви.

Опісля Владика Ігор освятив пасхальні кошики вірян.

Щирі слова подяки всім жертводавцям!

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Учасники АТО з сім'ями відвідали Гарнізонний храм
30 Квітня
Сьогодні, 30 квітня 2017 р. Б., учасники АТО з Івано-Франківська та Дрогобича разом зі своїми сім'ями відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).
У Гарнізонному храмі відбудеться вистава
27 Квітня
У неділю, 30 квітня 2017 р. Б., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла о 19:00 год. відбудеться вистава "ПАСХА Красеная" (давні духовні напіви Великого Посту та Великодня), яку представить Львівський театральний центр "Слово і голос".
Блок зустрічей з викладачами
27 Квітня
"Точка дотику" - новий блок зустрічей з викладачами, де капелани та освітяни шукатимуть спільне вирішення проблем виховання молоді, розмірковуватимуть над співвідповідальністю у вихованні молоді.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16