К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Молодь з різних вишів Львова побувала в гостях у Львівській духовній семінарії
24 Травня
Молодь з різних вишів Львова побувала в гостях у Львівській духовній семінарії

23 травня 2017 р. молодь з різних вишів Львова побувала в гостях у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Разом із братами-семінаристами, які проводили богословські зустрічі в гуртожитках, студенти мали змогу помолитися Молебень до Богородиці, а також відвідали бібліотеку, спортивний зал, кімнату для репетицій оркестру, навчальні аудиторії, кімнати відпочинку і ще багато-багато цікавих закутків семінарії. Брати радо представили студентам діяльність Молитовного братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці", а також спільнот «Ефата», «Еклезія» та часопису «Пізнай правду». Семінаристи познайомили гостей із розпорядком та традиціями семінарії, а також поділилися досвідом, як попри навчання ще й реалізовувати та розвивати свої таланти. 

На завершення вечора біля озера всі разом заспівали гарних українських пісень. Не обійшлось, звичайно, і без "семінарійної в'язанки".

Дякуємо брату Віталію Горіну, який залучив семінаристів до праці з молоддю та організовував богословські зустрічі зі студентами. А також всім братам за працю на цій нелегкій молодіжній ниві!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16