К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Молодь з різних вишів Львова побувала в гостях у Львівській духовній семінарії
24 Травня
Молодь з різних вишів Львова побувала в гостях у Львівській духовній семінарії

23 травня 2017 р. молодь з різних вишів Львова побувала в гостях у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Разом із братами-семінаристами, які проводили богословські зустрічі в гуртожитках, студенти мали змогу помолитися Молебень до Богородиці, а також відвідали бібліотеку, спортивний зал, кімнату для репетицій оркестру, навчальні аудиторії, кімнати відпочинку і ще багато-багато цікавих закутків семінарії. Брати радо представили студентам діяльність Молитовного братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці", а також спільнот «Ефата», «Еклезія» та часопису «Пізнай правду». Семінаристи познайомили гостей із розпорядком та традиціями семінарії, а також поділилися досвідом, як попри навчання ще й реалізовувати та розвивати свої таланти. 

На завершення вечора біля озера всі разом заспівали гарних українських пісень. Не обійшлось, звичайно, і без "семінарійної в'язанки".

Дякуємо брату Віталію Горіну, який залучив семінаристів до праці з молоддю та організовував богословські зустрічі зі студентами. А також всім братам за працю на цій нелегкій молодіжній ниві!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Волонтерський простір DoBro завітав до дітей у м. Костянтинівка
23 Жовтня
23 жовтня 2017 року розпочався табір для дітей при Храмі Св. Миколая у м. Костянтинівка, Донецької області, під назвою "Великого бажайте".
Присяга на вірність українському народу військовослужбовців у 184-му Навчальному центрі
23 Жовтня
Цим вихідними відбулося патріотично-трепетне й пам’ятне дійство - складання Військової присяги на вірність Українському народові 256 військовослужбовцями у 184-му Навчальному центрі при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Біблійна зустріч на тему:
23 Жовтня
У середу, 25 жовтня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Послання Павла з ув'язнення (продовження)".

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16