К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці іконописної школи “Капеланчики” презентували свої роботи
28 Травня
Вихованці іконописної школи “Капеланчики” презентували свої роботи

25 травня 2017 року, у свято Вознесіння Господа і Бога нашого Ісуса Христа, відбулася посвята ікон учасників іконописної школи “Капеланчики”.

При Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, з ініціативи місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, три роки поспіль діє іконописна школа “Капеланчики”. Учасниками школи є діти-сироти, діти із складними життєвими обставинами із Львівської санаторної школи-інтернат №1 ім. Богдана-Ігора Антонича, Навчально-реабілітаційного центру “Довіра”, Винниківської санаторної школи-інтернат та діти прихожан Гарнізонного храму. Впродовж семестру, який розпочався в лютому, діти розписували лик Св. Миколая і Арх. Михаїла. Більшість учасників школи проявили хороші вміння. Цей проект дає шанс дітям ще більше наблизитись до Бога та відкрити свій творчий потенціал.

Наставником та вчителем іконописної школи є Андрій Майовець, який впродовж цих років допомагає дітворі пізнавати усі секрети іконопису. Щиро вдячні п. Андрію за відкрите серце та працю. Бажаємо наснаги творити та навчати дітей і надалі.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
29 червня виповнюється річниця з дня загибелі Героя України Василя Сліпака
28 Червня
Завтра, 29 червня 2017 р. Б., о 10:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться поминальна молитва за Героя України Василя Сліпака за участі хорової капели "Дударик".
Прес-конференція “Діти з інтернатів представлять Україну на Кубку світу з футболу”
28 Червня
29 червня 2017 року о 13:00 год. ласкаво запрошуємо представників ЗМІ в приміщення конференц-залу, що за адресою Яворського 1, поверх 2, на прес-конференцію “Діти з інтернатів представлять Україну на Кубку світу з футболу”.
АНОНС. Біблійна зустріч на тему
28 Червня
У середу, 28 червня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16