К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Владика Володимир завітав до дітей у НРЦ “Мрія”
28 Травня
Владика Володимир завітав до дітей у НРЦ “Мрія”

26 травня 2017 року Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, освятив намісні ікони в каплиці блаженної Соломії, княгині Галицької, що знаходиться у НРЦ “Мрія”. 

Впродовж багатьох років капелани Центру Опіки Сиріт здійснюють душпастирську роботу в даному закладі. Каплиця блаженної Соломії – це серце навчально-реабілітаційного центру, тут щотижня о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський спільно з вихованцями та працівниками “Мрії” моляться Божественну Літургію, Молебень. Автором ікон є іконописиця Люба Мигас, волонтерка місії.

Після молитви усі завітали на концерт, присвячений закінченню навчального року. Випускники закладу вразили усіх своєю кулінарною майстерністю – зробили смачний подарунок, приготувавши святковий фуршет. Це гарний приклад плідної праці кулінарного гуртка “Казанок”. 

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
29 червня виповнюється річниця з дня загибелі Героя України Василя Сліпака
28 Червня
Завтра, 29 червня 2017 р. Б., о 10:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться поминальна молитва за Героя України Василя Сліпака за участі хорової капели "Дударик".
Прес-конференція “Діти з інтернатів представлять Україну на Кубку світу з футболу”
28 Червня
29 червня 2017 року о 13:00 год. ласкаво запрошуємо представників ЗМІ в приміщення конференц-залу, що за адресою Яворського 1, поверх 2, на прес-конференцію “Діти з інтернатів представлять Україну на Кубку світу з футболу”.
АНОНС. Біблійна зустріч на тему
28 Червня
У середу, 28 червня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16