К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Центр Опіки Сиріт разом з дітьми відвідав заповідник “Тустань” (Фото)
30 Травня
Центр Опіки Сиріт разом з дітьми відвідав заповідник “Тустань” (Фото)

29 травня 2017 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з дітьми-сиротами, дітьми, які позбавлені батьківського піклування, та дітьми з НРЦ “Мрія”, за підтримки відділу у справах дітей Львівської міської ради, відкривали для себе красу державного історико-культурного заповідника “Тустань”. Поїздка була присвячена міжнародному дню захисту дитини.

Прибувши в с. Урич, місце, де знаходиться заповідник, всі спільно помолилися Божественну Літургію в храмі св. Миколая. Опісля діти відправились на екскурсію. А тим часом випускники НРЦ “Мрія”, активні учасники кулінарного гуртка “Казанок”, приготували смачний обід. Це гарний результат плідної роботи гуртка. 

На завершення усіх чекали ігри: футбол, волейбол, фотосесія, пісні під гітару. Подорож пройшла у теплій родинній атмосфері. Кожен відпочивав, забувши про буденні справи, насолодився красою природи, шумом річки. Усі з приємною втомою відправились назад до своїх домівок.

Висловлюємо щиру подяку банку “Пумб” за фінансову підтримку для закупівлі продуктів! 

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Біблійна зустріч на тему:
22 Серпня
У середу, 23 серпня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Книга Діянь Апостольських".
Запрошуємо до Гарнізонного храму на авторський проект Наталії Половинки
21 Серпня
У четвер, 24 серпня 2017 р., до Дня незалежності України у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться унікальне дійство "Цвіт".
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі
20 Серпня
З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16