К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових приміщень для дитячого розвитку
04 Червня
У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових приміщень для дитячого розвитку

2 червня 2017 року у Львівській школі-інтернат №2 відбулося відкриття декількох нових приміщень: Центру “Books”, живописної та іконописної майстерні, а також Meeting room. 

Усі ці приміщення, які надають нові можливості для учнів та вчителів даного закладу, були зроблені за підтримки Мальтійської служби допомоги. Капелани Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський та о. Роман Прокопець разом з усіма присутніми помолилися молитву на освячення приміщеннь та окропили їх.

Живописна та іконописна майстерня буде служити для гуртка “Капеланчики”. Діти в зручному та облаштованому для іконописання приміщенні зможуть творити шедеври, які опісля будуть прикрашати каплицю мчч. Леонтія і Климентія, що є серцем закладу. 

Щиро вдячні Мальтійській службі допомоги, що надали дітям можливість розвиватися і творити!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Волонтерський простір DoBro завітав до дітей у м. Костянтинівка
23 Жовтня
23 жовтня 2017 року розпочався табір для дітей при Храмі Св. Миколая у м. Костянтинівка, Донецької області, під назвою "Великого бажайте".
Присяга на вірність українському народу військовослужбовців у 184-му Навчальному центрі
23 Жовтня
Цим вихідними відбулося патріотично-трепетне й пам’ятне дійство - складання Військової присяги на вірність Українському народові 256 військовослужбовцями у 184-му Навчальному центрі при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Біблійна зустріч на тему:
23 Жовтня
У середу, 25 жовтня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Послання Павла з ув'язнення (продовження)".

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16