К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових приміщень для дитячого розвитку
04 Червня
У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових приміщень для дитячого розвитку

2 червня 2017 року у Львівській школі-інтернат №2 відбулося відкриття декількох нових приміщень: Центру “Books”, живописної та іконописної майстерні, а також Meeting room. 

Усі ці приміщення, які надають нові можливості для учнів та вчителів даного закладу, були зроблені за підтримки Мальтійської служби допомоги. Капелани Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський та о. Роман Прокопець разом з усіма присутніми помолилися молитву на освячення приміщеннь та окропили їх.

Живописна та іконописна майстерня буде служити для гуртка “Капеланчики”. Діти в зручному та облаштованому для іконописання приміщенні зможуть творити шедеври, які опісля будуть прикрашати каплицю мчч. Леонтія і Климентія, що є серцем закладу. 

Щиро вдячні Мальтійській службі допомоги, що надали дітям можливість розвиватися і творити!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини у Личаківській виправній колонії №30
21 Січня
Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській випраній колонії №30.
Недільна Божественна Літургія на Яворівському полігоні
21 Січня
21 січня 2018 року військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав наших захисників на Яворівському полігоні.
Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали Гарнізонний храм
21 Січня
Сьогодні, 21 січня 2018 р. Б., військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Львів) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16