К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових приміщень для дитячого розвитку
04 Червня
У школі-інтернат №2 відбулося відкриття нових приміщень для дитячого розвитку

2 червня 2017 року у Львівській школі-інтернат №2 відбулося відкриття декількох нових приміщень: Центру “Books”, живописної та іконописної майстерні, а також Meeting room. 

Усі ці приміщення, які надають нові можливості для учнів та вчителів даного закладу, були зроблені за підтримки Мальтійської служби допомоги. Капелани Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський та о. Роман Прокопець разом з усіма присутніми помолилися молитву на освячення приміщеннь та окропили їх.

Живописна та іконописна майстерня буде служити для гуртка “Капеланчики”. Діти в зручному та облаштованому для іконописання приміщенні зможуть творити шедеври, які опісля будуть прикрашати каплицю мчч. Леонтія і Климентія, що є серцем закладу. 

Щиро вдячні Мальтійській службі допомоги, що надали дітям можливість розвиватися і творити!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Біблійна зустріч на тему:
22 Серпня
У середу, 23 серпня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Книга Діянь Апостольських".
Запрошуємо до Гарнізонного храму на авторський проект Наталії Половинки
21 Серпня
У четвер, 24 серпня 2017 р., до Дня незалежності України у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться унікальне дійство "Цвіт".
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі
20 Серпня
З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16