К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вшанування пам’яті Адама Коцка
01 Липня
Вшанування пам’яті Адама Коцка

Сьогодні, 1 липня, на Личаківському кладовищі у Львові відбулося молитовне та урочисте вшанування пам’яті діяча українського студентського руху в Галичині Адама Коцка. Саме цього дня 1910 року, у віці 28 років, Коцко положив своє життя за національну ідею: створення українського університету у Львові.

Віддати свою шану борцю української ідеї прийшли студенти, професори, ректор Національного університету імені Івана Франка, а також капелани Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ.

Панахиду за Адама Коцка відслужив о. Роман Довгань. Він наголосив про постійну молитовну згадку всіх, хто відстоював колись і відстоює тепер національні ідеї нашої Батьківщини.

Опісля ректор Національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник підкреслив, що "історія не має залишитися у запилених книгах, а має оживати у наших діях і серцях".

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16