К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Табір для студентів "Жити серцем" набрав чималого розмаху
11 Липня
Табір для студентів

З ініціативи Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ з 6 по 13 липня 2017 р. у мальовничих Карпатах проходить табір для молоді.

Цими днями студенти розмірковують над своїм життям та намагаються "створити" Адама, кожен свого, неповторного та цікавого, бавляться в інтелектуальні ігри. Надзвичайне враження на всіх справив рафтинг по Чорному Черемоші. Трохи розім'яли руки і спину, набралися досвіду синхронної праці в команді та отримали максимум задоволення від купання в стрімкій гірській річці. 9 липня, на третій день табору, молодь вирушила на Говерлу, споглядала красу озера Несамовитого. Опісля разом помолились Божественну Літургію та співали пісень біля ватри. 

Попереду ще три дні відпочинку, бажаємо нашим студентам гарно відновитись духовно й тілесно.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16