К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Школярі з Красногорівки завітали до Львова
11 Липня
Школярі з Красногорівки завітали до Львова

Кілька тижнів тому, у червні, волонерський простір "DoBro", що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, провів табір для дітей у місті Красногорівка Донецької області. А тепер Красногорівка завітала до Львова!

За підтримки Союзу Українок Америки студентська молодь має можливість поБУТИ з дітьми фронтової зони. Сьогодні 26 школярів та двоє вчителів приїхали до нашого міста та зупинились у Монастирі св. Альфонса Згромадження Найсвятішого Ізбавителя. Повечеряли, познайомились та пограли декілька ігор. А вже завтра на них чекає цікавий та незабутній день у місті Лева.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16