К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтерський простір DoBro завітав до дітей у м. Костянтинівка
24 Липня
Волонтерський простір DoBro завітав до дітей у м. Костянтинівка

24 липня 2017 р. розпочався табід для дітей у м. Костянтинівка, Донецької області, під назвою "Планета мрійників". Табір здійснюється під керівництвом волонтерського простору DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Він проходитиме на парафії Святих Рівноапостольних Володимира та Ольги Донецького Екзархату УГКЦ. 

У перший день "Планета мрійників" познайомилася з Маленьким Принцом і відвідала розважливого короля. А також усі спільно помолились Божественну Літургію та трохи поспівали. Костянтинівська дітвора вчилась довіряти Богові "...навіть коли Його завдання здається абсурдним і нездійсненним. Проте Бог, як і розсудливий король, ніколи не посилає нам того, що ми не зможемо зробити". Після смачнезного обіду діти представляли свої командні напрацювання, де намагалися показати, яким має бути добрий король.

Але найцікавіше попереду!

Капелани висловлюють особливу подяку за фінансову підтримку цього проекту Союзу Українок Америки (СУА).

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16