К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка
31 Липня
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка

?За фінансової підтримки Союзу Українок Америки волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, провів табір для дітей у місті Костянтинівка.

Весь тиждень діти подорожували разом з Маленьким Принцом. А вчора, потрапивши на планету Географа, досліджували острів Хортицю. Не втомила навіть далека дорога, адже яскраве шоу про козаків та екскурсія цього вартували. Останній день табору розпочався з Божественної Літургії, на якій деяким дітям вручили пам'ятки про отримання Святих Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії. А опісля всі поспішили на перекличку, банси, катехизацію, пісні під гітару, смачний перекус та творчий хаос у ящику з канцтоварами. Прощатись на "Планету мрійників" прийшов навіть чорний собака, який за тиждень звик до таборової програми.

Щиро дякуємо всім за молитовну підтримку. Особлива подяка о. Виталію Кестеру за гостинне перебування команди аніматорів у його домі, а також п. Ользі Барабаш за адміністративну допомогу у проведенні табору. DoBro діє!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16