К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка
31 Липня
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка

?За фінансової підтримки Союзу Українок Америки волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, провів табір для дітей у місті Костянтинівка.

Весь тиждень діти подорожували разом з Маленьким Принцом. А вчора, потрапивши на планету Географа, досліджували острів Хортицю. Не втомила навіть далека дорога, адже яскраве шоу про козаків та екскурсія цього вартували. Останній день табору розпочався з Божественної Літургії, на якій деяким дітям вручили пам'ятки про отримання Святих Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії. А опісля всі поспішили на перекличку, банси, катехизацію, пісні під гітару, смачний перекус та творчий хаос у ящику з канцтоварами. Прощатись на "Планету мрійників" прийшов навіть чорний собака, який за тиждень звик до таборової програми.

Щиро дякуємо всім за молитовну підтримку. Особлива подяка о. Виталію Кестеру за гостинне перебування команди аніматорів у його домі, а також п. Ользі Барабаш за адміністративну допомогу у проведенні табору. DoBro діє!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
“Центр Опіки Сиріт” провів табір для дітвори при Гарнізонному храмі
20 Серпня
З 14 по 18 серпня 2017 року волонтери та капелани місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели для дітей парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла табір на тему “Крізь терни до зірок”.
У Коблево завершилась
20 Серпня
Ось і добігла до кінця "Школа лідерства" для молоді, яку проводив Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ на базі відпочинку НУ "Львівська Політехніка", що у с. Коблево, Миколаївської області.
Святкування Преображення Господнього у Національній академії сухопутних військ
19 Серпня
19 серпня 2017 року, у свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, в храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась святкова Божественна Літургія та чин благословення першоплодів.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16