К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка
31 Липня
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка

?За фінансової підтримки Союзу Українок Америки волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, провів табір для дітей у місті Костянтинівка.

Весь тиждень діти подорожували разом з Маленьким Принцом. А вчора, потрапивши на планету Географа, досліджували острів Хортицю. Не втомила навіть далека дорога, адже яскраве шоу про козаків та екскурсія цього вартували. Останній день табору розпочався з Божественної Літургії, на якій деяким дітям вручили пам'ятки про отримання Святих Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії. А опісля всі поспішили на перекличку, банси, катехизацію, пісні під гітару, смачний перекус та творчий хаос у ящику з канцтоварами. Прощатись на "Планету мрійників" прийшов навіть чорний собака, який за тиждень звик до таборової програми.

Щиро дякуємо всім за молитовну підтримку. Особлива подяка о. Виталію Кестеру за гостинне перебування команди аніматорів у його домі, а також п. Ользі Барабаш за адміністративну допомогу у проведенні табору. DoBro діє!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16