К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбулася перша лекція для молоді про психологію стосунків
06 Жовтня
Відбулася перша лекція для молоді про психологію стосунків

З ініціативи Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ 5 жовтня 2017 р. відбулася перша лекція для молоді про психологію стосунків.  За відгуками численних опитаних студентів, - вдалося! 

СТУДДЕНЬ не розчарував своїм оновленням курсу "2.0". Гоговорили про "Суб'єктивність процесу пізнання", звідки дізнались, що кожен з нас, тобто наш мозок, сприймає ту картинку, що вже є в нашій моделі, яка формується при першому знайомстві з будь-чим. Далі - лише оновлення. І, як підсумував лекцію вдалою фразою наш лектор Володимир Чупрін, - "...все в порівнянні і все суб'єктивно."

А ще ми вже готуємось до зими, тому бавились у "створи ідентичну сніжинку". 

Будемо раді Вас бачити на наших наступних зустрічах, які відбуваються щочетверга!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16