К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Майбутні офіцери ЗСУ відвідали Колегіум УКУ ім. Патріарха Йосифа Сліпого
11 Жовтня
Майбутні офіцери ЗСУ відвідали Колегіум УКУ ім. Патріарха Йосифа Сліпого

У вівторок, 10 жовтня 2017  року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом з військовим капеланом піддияконом Юрієм Балухом завітали до Колегіуму Українського Католицького Університету ім. Патріарха Йосифа Сліпого (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Екскурсію для гостей провів о. Назар Мисяковський. Спершу усі відвідали унікальний храм Святої Софії - Премудрості Божої, який збудований на території УКУ. У храмі курсанти помолились за мир в Україні та військо перед копією чудотворної ікони Пресвятої Богородиці "Милосердя двері". Також майбутні офіцери ЗСУ мали нагоду ознайомитись із життям у студентському містечку, дізнатись про діяльність Українського Католицького Університету та Колегіуму, їхні плани та перспективи, побувати у різних відділах кампусу, зокрема, в каплиці блаженного священномученика Миколи Конрада, обителі блаженного Климентія та праведного слуги Божого митрополита Андрея Шептицьких (Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя), які знаходяться в Колегіумі.

Окрім того, курсанти завітали в Дім «Емаус», в якому живуть люди з особливими потребами разом із асистентами-приятелями. Тут ознайомились з історією цього Дому, який відкрили 2013 року в Колегіумі, про його особливість.

Такий захід відбувся в межах релігієзнавчого гуртка, організованого капеланами Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16