К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Другий СТУДДЕНЬ цього семестру вразив кількістю присутніх
13 Жовтня
Другий СТУДДЕНЬ цього семестру вразив кількістю присутніх

13 жовтня 2017 р. молодь м. Львова зібралась на студентську зустріч, щоб поговорити про засмічену сексуальність, зокрема про поняття стриманості у житті людини (не лише в контексті статевості).

Виринало багато думок і тез, питань і відповідей. Лектор о. Юрко Остапюк, голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, зазначив, що стриманість потрібно певним чином тренувати та надавати більше, глибше значення самому терміну - лише тоді будемо вбачати сенс як у правдивих стосунках, так і у подружніх взаєминах, та у всіх інших важливих життєвих речах.

Це лише перша частина цієї теми, а наступні зможуть доповнити вже отримані знання про таку ще не до кінця відому нам власну сексуальність. Тому завжди радо запрошуємо на лекції курсу "Статеве виховання" у кабінет №4 на пл. Міцкевича, 5 щочетверга о 19:00 год.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16