К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Другий СТУДДЕНЬ цього семестру вразив кількістю присутніх
13 Жовтня
Другий СТУДДЕНЬ цього семестру вразив кількістю присутніх

13 жовтня 2017 р. молодь м. Львова зібралась на студентську зустріч, щоб поговорити про засмічену сексуальність, зокрема про поняття стриманості у житті людини (не лише в контексті статевості).

Виринало багато думок і тез, питань і відповідей. Лектор о. Юрко Остапюк, голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, зазначив, що стриманість потрібно певним чином тренувати та надавати більше, глибше значення самому терміну - лише тоді будемо вбачати сенс як у правдивих стосунках, так і у подружніх взаєминах, та у всіх інших важливих життєвих речах.

Це лише перша частина цієї теми, а наступні зможуть доповнити вже отримані знання про таку ще не до кінця відому нам власну сексуальність. Тому завжди радо запрошуємо на лекції курсу "Статеве виховання" у кабінет №4 на пл. Міцкевича, 5 щочетверга о 19:00 год.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16