К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У Дрогобичі відсвяткували 15-ліття академічного душпастирства
13 Жовтня
У Дрогобичі відсвяткували 15-ліття академічного душпастирства

12 жовтня 2017 р. студентські капелани о. Богдан Кулик та бр. Мар'ян Мисяковський ЛА УГКЦ завітали на святкування 15-ліття душпастирства академічної молоді в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.

Урочисті заходи розпочались Архиєрейською Літургією в Катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобич. Богослужіння очолив владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні о. Олега Кекоша, відповідального за академічне душпастирство у даній єпархії, а також інших запрошених священиків.

Після завершення Літургії владика Ярослав висловив вдячність за довголітню працю капелану студентської молоді о. Олегу і нагородив хрестом з прикрасами.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня
20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.
Працівники 2-ої Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку
21 Жовтня
21 жовтня 2017 року військовий капелан о. Андрій Сіданич разом із офіцерами, працівниками та їх сім'ями 2 Галицької бригади НГУ звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехова, Страдча та Жовкви.
Завершився табір для дітей
20 Жовтня
?20 жовтня 2017 р. офіційно завершився табір для дітей "Великого бажайте". Під час цього теплого тижня канікул волонтери простору DoBro разом з дітлахами творили відпочинок один одного, старалися повеселитися та чогось навчитися.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16