К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Місія “Центр Опіки Сиріт” започаткувала новий проект “Не залишай мене!”
16 Жовтня
Місія “Центр Опіки Сиріт” започаткувала новий проект “Не залишай мене!”

15 жовтня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з вихованцями львівської школи-інтернат №2 побували у Храмі Святого Архистратига Михаїла.

Відвідини розпочались з Божественної Літургії, опісля отець-диякон Єфрем розповів історію святині, адже будівля бере свій початок ще з 17 століття. Діти дізналися про турецьку та шведську облоги, про закриття монастиря за радянської влади та повернення  в 1990 р.  храму до УГКЦ, що був переданий  отцям-студитам. Малеча мала нагоду з хорів оглянути розписи, а також почути про Архистратига Михаїла, небесного патрона храму. Отець Єфрем пояснив небесну ієрархію дев’яти ангельських чинів,  і до яких завдань вони покликані, і як допомагають людям. Також отець-диякон навчив діточок молитись до ангелів, просити їх охорони і допомоги в різних ситуаціях. А на завершення дітвора мала нагоду почастуватись теплим чаєм і смаколиками.

Цей візит відбувся в рамках проекту “Не залишай мене!”

Даний проект – ініціатива місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ, мета якого соціалізувати дітей, які опинились у важких життєвих обставинах, ознайомити їх з історією та архітектурою міста, корисно провести час в оточенні турботливих парафіян, краще адаптувати до самостійного життя у суспільстві.

Запрошуємо парафії зробити спільні кроки:

  1. Разом помолитись Божественну Літургію,
  2. Розповісти цікаві факти про храм,
  3. За теплим чаєм тепло поспілкуватись.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16