К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
У Києві завершився з'їзд капеланів пенітенціарного душпастирства
02 Листопада
У Києві завершився з'їзд капеланів пенітенціарного душпастирства

31 жовтня - 2 листопада 2017 року у Києві проходив з'їзд капеланів Пенітенціарного душпастирства УГКЦ.У цьому заході  брали участь і капелани Львівської Архиєпархії - отець Тарас Мирка і брат Олег Нестор, а також брат Степан Вовк - голова відділу пенітенціарного служіння Центру душпастирювання військовослужбовців Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

На початок у храмі Св. Василія Великого до учасників зі словом та благословенням звернувся Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, керівник Департаменту військового капеланства.  А згодом в Інституті Св. Томи Аквінського розпочався семінар на тему "Покликані до свободи і справедливості". Учасники мали нагоду пройти курс лекцій з психології про те, як поводитись у кризових та екстримальних ситуаціях. Також до уваги капеланів були представлені науки із біблістики, пов'язані з тюремним служінням, а також філософські позиції свободи та справедливості. Душпастирі поділилися своїм особливим досвідом служіння та обговорили різного роду перешкоди, які виникають у їхній праці. 

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16