К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
DoBro в Костянтинівці не сидить без діла!
04 Листопада
DoBro в Костянтинівці не сидить без діла!

Сьогодні, 04 листопада, волонтери простору DoBro, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ, помолилися заупокійну Літургію з парафіянами Храму св. Миколая у м. Костянтинівка, Донецької області.

Опісля разом з о. Віталієм Кестером творили святкову атмосферу у 122 аеромобільному батальйоні. А на завершення молодь разом з Владикою Михаїлом (Колтуном), єпископом Сокальсько-Жовківським УГКЦ, заступником керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур о. Любомиром Яворським та головою Екобюро УГКЦ д-ром Володимиром Шереметою помолилася Панахиду за загиблими кіборгами та посадила символічне дерево миру біля каплички у військовій частині.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.
Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ
19 Листопада
Сьогодні, 19 листопада 2017 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася святкова Божественна Літургія.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16