К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр
01 Грудня
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр

30 листопада 2017 р. молодь простору DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, завітала до дітей у Краковецький навчально-реабілітаційному центр.

Волонтери знову черпали духовні сили у дітлахів, адже у них їх набагато більше, ніж в дорослих. Цього дня в програмі був перегляд та обговорення фільму "Великий Дружній Велетень". А також святковий майстер-клас - ангелики, адже всі потрохи готуються до зустрічі зі святим Миколаєм. Як і в будь-якому дитячому середовищі не обійшлось без змагання - грали "Морський Бій" між 2-ма командами. І вже традиційно у хлопців було тренування з футболу.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16