К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершились передріздвяні реколекції для студентів
03 Грудня
Завершились передріздвяні реколекції для студентів

Сьогодні, 03 грудня 2017 р., завершились триденні реколекції для студентів у Реколекційному домі Згромадження сестер Пресвятої Богородиці,смт. Кохавино

Основний меседж, що пролунав напочатку і супроводжував молодь всі дні: "У чому мій ресурс?" Відповідь на це питання студенти шукали на науках і дискусіях, за переглядом фільму і чаюванням, за обідами і ліпленням сніговиків, але найголовніше у молитві. Третій день був навчальним не лише для учасників, але й для реколектанта, о. Андрія Хомишина. Адже всі активно дискутували щодо священства та проповідництва, сім'ї та виховання дітей, а також молодь запитувала про наболіле та цікаве.

Сподіваємося, що кожен знайшов свій ресурс або хоча б напрямок, у якому може його шукати.

Щиро дякуємо отцю Андрію Хомишину за актуальні теми реколекційних наук та насправді відкриті відповіді. Також щира подяка сестрам за теплий прийом та молитовну атмосферу.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16