К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр
19 Грудня
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр

Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня 2017 р., у Краковецькому навчально-реабілітаційному центрі відбулася святкова програма для дітей.

Волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ, та Care in Action завітали до дітлахів. Аніматори ховалися у рукавичці, танцювали, дивились мультфільми та  обговорювали їх з малечею. Подарунками Миколай засипав так само як і снігом, тому смакувати будуть усі аж до наступного року. Тим, хто любить Чудотворця, - смачненькі гостинці та повсякденна опіка!

Капеланство.info

?

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16