К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Святий Миколай Угодник не залишив без уваги і засуджених
19 Грудня
Святий Миколай Угодник не залишив без уваги і засуджених

Як ми знаємо, Святий Миколай не залишає нікого без подарунків, любові та уваги. Тож цього року, як і зазвичай, Чудотворець завітав також і у місця позбавлення волі.

В’язничний капелан ЛА УГКЦ отець Тарас Мирка відвідав неповнолітніх засуджених, які перебувають у Львівському слідчому ізоляторі, та передав їм подарунки від Святого Угодника. Також у даній установі отримали дарунки і ті, хто вже відбувають покарання та працівники.

Опісля душпастир відвідав Личаківську виправну колонію № 30. Тут усі присутні молилися Божественну Літургію та мали змогу пірнути у дитячі часи, переглядаючи коротеньку виставу про Святого Миколая, яку підготували брати-семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. У проповіді о. Тарас закликав присутніх молитися до Чудотворця за мир в Україні, а також завжди робити добро усім людям, і тоді цей мир буде в наших серцях, а відтак в Україні та світі. По завершенні молитви та вистави засуджені отримали подарунки в якості солодощів, фруктів та засобів гігієни. Працівників священик також потішив солодкими гостинцями.

Цьогоріч багато людей доброї волі та християнських спільнот й інституцій долучилися до того, щоб подарувати засудженим та працівникам пенітенціарних установ краплину передріздвяної і дитячої радості. Тому від імені капелана та засуджених щире усім спасибі. Зокрема братам ЧНІ, братам-семінаристам, та спільноті Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла за небайдужість.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16