К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Військові з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку
26 Грудня
Військові з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку

“Казанок” – це знайомство з традиціями людини, родини чи, навіть, іншої країни. “Казанок” – це пізнання нових рецептів та розкриття дитячих кулінарних можливостей. “Казанок” – це місце приємного спілкування, не лише українською, під час корисної справи.

З майстер-класами на кулінарний гурток приходять люди різноманітних професій і діляться з дітворою не лише своїми улюбленими рецептами, але й життєвим досвідом. Під час приготування вихованці інтернату з цікавістю розпитують про різноманітні речі, які стосуються не тільки кухні. Цікаво малечі дізнатися, чому їхні гості вибрали ту чи іншу професію або ж хобі, бо в подальшому і вони постануть перед вибором справи, яка супроводжуватиме їх впродовж цілого життя.

Одним із яскравих прикладів були військові Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи з Канади, а особливо їхній шеф-кухар Joanna David. Вона розказала дітворі, що перш ніж готувати для армійців їй довелося декілька років навчатися куховарити. Хочемо зазначити, що цікавим цей майстер-клас був і тим, що шеф-кухар розмовляла англійською мовою, що не стало бар’єром, а навпаки ще більше запалило спільно готувати смачні страви. Пані Joanna відкрила секрети приготування смажених курячих стегон, як правильно їх розділяти та що є основою, щоб вони були смачними та апетитними на вигляд. Щиро вдячні за цей урок, діти були під враженням ще довгий час.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16