К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
“П’ять чудес Різдва” – Різдвяна школа 2018
28 Грудня
“П’ять чудес Різдва” – Різдвяна школа 2018

Наближається свято, на яке чекають усі християни – Різдво Ісуса Христа. Світла і радісна подія у житті кожної людини, оскільки Господь стає одним із нас, об’являє Себе нашим Спасителем і Визволителем.

Щорічно місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організовує для дітвори Різдвяну школу. Цьогоріч вона проходитиме під назвою “5 чудес Різдва”: “День Милосердя”, “День Доброти”, “День Всепрощення”, “Різдво-перемога”, “Хто ти є і ким ти станеш”. Капелани та волонтери ЦОСу готують для малечі сценки, катехизації, майстерки, великі та малі ігри, щоб сповна відкрити тему кожного дня та наблизити їхні серця для пізнання Ісуса.

Отож місія організовує такі заїзди Різдвяних шкіл – 2018:

2-7 січня  – діти із НРЦ “Мрія” та діти з ДБСТ міста Львова;
10-12 січня – діти з Притулку м. Львів;
22-28 січня – в місто Яремче приїдуть діти з Лівчицької спецшкола-інтернат та з комунального закладу освіти «Першотравенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату»;
5-8 лютого – діти з Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернат №2, Дніпровська область, завітають до Львова .

Попри це, щорічно на Святий Вечір ЦОС відвідує дітей з колядою, які не мають батьків і залишаються в навчальних закладах, та Дитячі будинки сімейного типу міста Львова.

Запрошуємо усіх долучитися до проведення Різдвяної Школи – 2018, оскільки для організації необхідні канцтовари, кошти на харчування, проїзд і проживання дітей.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

 

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16