К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Офіцери та курсанти НАСВ подякували Богові за прожитий рік
31 Грудня
Офіцери та курсанти НАСВ подякували Богові за прожитий рік

У неділю, 31 грудня 2017 року, військові капелани ЛА УГКЦ разом із офіцерами та курсантами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного молились подячну Божественну Літургію за рік, що добігає до свого завершення, та просили в Господа миру та опіки.

Молитву очолив о. Андрій Хомишин, капелан навчального закладу. Звертаючись до присутніх, священик закликав їх бути вдячними Богу за всі добра, які Він нам посилає щодня. Зокрема, капелан наголосив, що потрібно дякувати Господу й за дар життя, за наших рідних та друзів, за всіх людей, яких ми зустрічаємо у своєму житті.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16