К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
ЦОС разом з дітьми робив перші кроки до народження Спасителя
03 Січня
ЦОС разом з дітьми робив перші кроки до народження Спасителя

2 січня 2018 року стартувала щорічна “Різдвяна школа”, яку організувала місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Першими її учасниками стала малеча Дитячих будинків сімейного типу, що на вулиці Тракт Глинянський, Мечнікова, та діти з навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, які залишились в закладі на час канікул. 

Капелани, волонтери та дітлахи робили перший крок до народження Спасителя. В цей день найменші вчились бути милосердними як наш Отець Милосердний. Ранок розпочався зі спільної Божественної Літургії в каплиці блаженної Соломії, княгині Галицької, що знаходиться у НРЦ “Мрія”. Опісля волонтери ЦОС продемонстрували малечі цікаву виставу. Театральне дійство висвітлило дітворі милосердність стареньких людей, які прийняли молоду пару в свою хатину під час великої хуртовини. Опісля діти мали цікаву катехизацію від бр. Ореста Апостолюка, декорували свічки на майстер-класі.

На завершення усі бавились у велику гру, де виконували різноманітні вправи, що розкривали діла милосердя. День був насичений і пізнавальний. Дітвора не хотіла прощатися і з нетерпіння чекає завтрашнього дня.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

 

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16