К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбулись реколекції для працівників шкіл-інтернатів
03 Січня
Відбулись реколекції для працівників шкіл-інтернатів

2 та 3 січня 2018 року капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ о. Тарас Мисяковський провів передріздвяні реколекції на тему "Моя молитва" для вчителів, вихователів та працівників Львівської школи-інтернат №2 та Навчально-реабілітаційного центру “Святого Миколая”. 

Всіх нас об’єднує прагнення зустрітися з Богом у молитві. Кожен мав чудову нагоду задуматись над своєю розмовою з Господом. Працівники навчальних закладів усвідомили, що духовне з’єднання з Творцем доступне кожному.

Одним із важливих пунктів у праці з дітьми є також і праця з  людьми, які опікуються та оточують малечу. Капелани місії неодноразово проводять реколекції, духовні бесіди, Сповіді для тих, хто намагається змінити на краще майбутнє дітлахів, які лишились без батьківської опіки.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16