К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Різдвяний вертеп вівтарників Гарнізонного храму
09 Січня
Різдвяний вертеп вівтарників Гарнізонного храму

Сьогодні, 9 січня 2018 р., після Божественної Літургії вівтарники Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ запропонували усім присутнім повернутися у часи народження Ісуса та переглянути вертеп за їхньої участі.

Тематичною постановкою різдвяного дійства займався о. Юрій Цюпка, духівник спільноти. Однак, як зізнається він, без Божої помочі, дитячого ентузіазму та натхнення це було б неможливо зробити. Слід зазначити, що це перший вертеп, який підготувала вівтарна дружина храму.

Цей виступ молоді, що прославляє Боже народження, став гарним подарунком для настоятеля Гарнізонної святині о. Степана Суса, який сьогодні святкує День небесного заступника.

Опісля учасники вертепу ходили від хати до хати колядувати, прославляючи новонародженого Христа.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16