К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Центр Опіки Сиріт провів "Теплий вечір" для своїх друзів та добродіїв
13 Січня
Центр Опіки Сиріт провів

11 січня 2018 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організували “Теплий вечір” у ресторані “Віденська кав’ярня” для своїх добродіїв, а також дітлахів.

Теплий вечір”– це зустріч тих людей, котрих об’єднує, так би мовити, одна спільна риса, одна спільна мета, один і той же поклик серця – допомагати покинутим дітям. “Теплий вечір” – це можливість зібрати за святковим столом в одне велике дружнє коло тих, хто відкриває себе і йде назустріч потребуючій малечі. “Теплий вечір” – це хороша нагода Центру Опіки Сиріт у цей радісний час народження нашого Спасителя від імені дітей сказати щире «дякую!». Адже завдяки нашій небайдужості, любові, милосердю діти-сироти неодноразово переживають теплі, радісні, родинні моменти у своєму житті.

Дійство розпочалося з майстер-класу по виготовленню пряників з дітьми військових із Маріуполя та з Дитячих будинків сімейного типу міста Львова. Опісля розпочалась офіційна частина заходу з гучної коляди від "P&P Quintet" Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. На вечорі з вертепом виступила дітвора з дитячих будинків сімейного типу, що на вулиці Тракт Глинянський та Мечнікова, та завітали вівтарники Гарнізонного храму. Голова місії разом з волонтерами “Руки Допомоги” представили ряд проектів та заходів, які було здійснено завдаки добродіям, які активно підтримують Центр Опіки Сиріт. На завершення усіх чекало приємне спілкування та сюрпризи від місії і дітей.

Щиро вдячні усім, хто долучився до організації даного дійства, а особливо п. Оксані - директору “Віденської кав’ярні” за теплий прийом, усім, хто завітав на захід. 

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16