К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Центр Студентського Капеланства запрошує на англомовну школу
13 Січня
Центр Студентського Капеланства запрошує на англомовну школу

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ ласкаво запрошує молодь віком від 16 до 35 років взяти участь у зимовому англомовному таборі, що відбудеться у період з 2 по 4 лютого 2018 р. Виїзд - 2 лютого (п'ятниця) близько 7:00 год. ранку, повернення - ввечері 4 лютого (неділя).

Це чудова можливість провести вихідні, спілкуючись лише англійською та "мандруючи Великобританією". Цікаві дискусії, розмови з носієм мови, командні ігри та ще багато сюрпризів чекають саме на тебе! 

Вартість становить 900 грн. Щоб зареєструватися, потрібно заповнити google-форму https://goo.gl/forms/xAfiJCGrN50XWGos2 та здійснити передоплату 500 грн. на картку 51687556310233112, Миханів Марія (включно до 20.01.2018). 

УВАГА! Кошти у разі відмови від участі не повертаються!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Свято Богоявлення Господнього у Дитячому будинку №1
20 Січня
19 січня 2018 року з нагоди свята Богоявлення Господнього голова місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, о. Роман Прокопець молився Божественну Літургію разом з працівниками та вихованцями дитячого будинку №1. По завершенню богослужіння душпастир звершив чин Великого Йорданського водосвяття та окропив усіх присутніх свяченою водою.
У м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка
20 Січня
?За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) в м. Яремче завершився перший відпочинковий заїзд сімей з м. Красногорівка. З 16 по 20 січня діти з батьками відпочивали у реколекційному домі студитів під керівництвом волонтерського простору DoBro. Учасники мали змогу відкрити для себе традиції Карпат, почерпнути корисне, цікаве та радісне.
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16