К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
Життя необхідно приймати як Тайну
10 Грудня

З ініціативи Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ з 8 по 10 грудня 2017 року відбулись реколекції для волонтерів "Руки Допомоги". Впродовж цього часу в Святопреображенському монастирі сестер Василіянок (с. Береги) молодь робила перші кроки, щоб пізнати себе справжнього.

 
Помічники Св. Миколая ретельно готують подаруночки для дітвори
03 Грудня

2 грудня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, які є клопіткими і дбайливими помічниками Св. Миколая, розпочали пакування подаруночків для 60-ти багатодітних малозабезпечених сімей м. Львова, сімей, де тато загинув у зоні АТО, а також дітей-сиріт, які розпочали самостійне життя поза інтернатом.

 
Як розпочали Різдвяний піст волонтери Центру Опіки Сиріт
28 Листопада

27 листопада 2017 року відбулася зустріч волонтерів місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. У цей понеділок до молоді завітав о. Всеволод Семененко, капелан Військової служби правопорядку Збройних Сил України, який поділився своїми роздумами про Різдвяний піст.

 
Відбувся тренінг “Криголам” для волонтерів місії “Центр Опіки Сиріт”
27 Листопада

З 24 по 26 листопада 2017 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провела цікавий та пізнавальний тренінг “Криголам” для волонтерів, які нещодавно долучилися до спільноти і готові посадити зернину добра в серця дітвори.

 
Діти з інтернатів презентували свої перші сайти в проекті “ІТ-школяр”
24 Листопада

21 листопада 2017 року відбулося завершення навчального курсу “ІТ-школяр”, який організовав Благодійним фонд “Відкриті очі” ІТ-компанії SoftServe. Місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ допомогла знайти учнів шкіл-інтернатів, які цікавляться ІТ-cферою. Тож у проекті взяли участь хлопці з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, Винниківської санаторної школи-інтернат, Львівської загальноосвітної школи-інтернат №2 та Дитячого будинку сімейного типу, що на Тракті. Навчальний курс розпочався в квітні і тривав до листопада з перервою на літо.

 
Студентська проща у відпустове місце с. Страдч
24 Листопада

22 листопада 2017 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організувала прощу у відпустове місце с. Страдч. Учасниками поїздки були студенти Львівського професійного ліцею залізничного транспорту.

 
Центр опіки сиріт в рамках Дня молитви за сиріт відвідав “Давній Галич”
13 Листопада

12 листопада 2017 року місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з вихованцями шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків сімейного типу м. Львова та Львівщини відвідала красиве та сповнене багатовіковою історією с. Крилос (Давній Галич).

 
Центр опіки сиріт розпочав збір допомоги потребуючим сім’ям
05 Листопада

Капелани та волонтери Центру опіки сиріт ЛА УГКЦ розпочали збір допомоги потребуючим сім’ям до дня Святого Миколая. У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) є імпровізовані цеглинки, на яких написані потреби для соціальних сімей та сімей загиблих героїв АТО.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16