К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
У Міжнародний день кухаря “Казанок” розпочав свою плідну роботу
21 Жовтня

20 жовтня 2017 року у Міжнародний день кухаря і кулінара відбулося відкриття кулінарного гуртка “Казанок”, що діє при місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, у Львівській школі-інтернат №2.

 
Проект “Не залишай мене” завітає у Гарнізонний храм
19 Жовтня

У неділю, 22 жовтня 2017 року, о 13:00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) служитиметься Божественна Літургія, на яку завітають діти із Винниківської школи-інтернату. Візит відбудеться в рамках нового проекту “Не залишай мене” місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ, мета якого соціалізувати дітей, які опинились у важких життєвих обставинах.

 
Місія “Центр Опіки Сиріт” започаткувала новий проект “Не залишай мене!”
16 Жовтня

15 жовтня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ разом з вихованцями львівської школи-інтернат №2 відвідали Храм Святого Архистратига Михаїла.

 
Діти з ДБСТ відкрили для себе красу Вірменського собору
02 Жовтня

У неділю, 1 жовтня 2017 року, голова місії “Центр Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець разом із дітьми дитячого будинку сімейного типу, що на вулиці Мечнікова, та парафіянами Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ відвідали екскурсію у Вірменському соборі.

 
Вихованці Львівських інтернатів молились у свято Воздвиження Чесного Хреста
28 Вересня

27 вересня 2017 року, у свято Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього, капелани Місії “Центр Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський очолили Божественні Літургії у Львівських школа-інтернатах.

 
ЦОС здійснив поїздку до вихованців шкіл-інтернатів на Сході (ФОТО)
27 Вересня

18 вересня 2017 року о. Роман Прокопець, головний капелан Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ, та команда волонтерів “Руки Допомоги” вирушили у цікаву подорож до дітей на схід України.

 
Іконописна школа “Капеланчики” розпочала новий та цікавий семестр
14 Вересня

13 вересня 2017 року розпочався ще один семестр іконописної школи “Капеланчики”, яку організувала місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Цьогоріч усі заняття будуть проходити у живописній та іконописній майстерні, яка розташована у приміщенні школи-інтернат №2.

 
Відбувся духовно-відпочинковий табір для сімей парафії Гарнізонного храму
28 Серпня

З 26 по 27 серпня 2017 року капелан о. Роман Прокопець з волонтерами Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ провели духовно-відпочинковий табір для сімей парафії Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16