К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
У Гарнізонному храмі прощатимуться із Захисником України Володимиром Павлівим
25 Березня

У вівторок, 28 березня 2017 р., о 12:00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться прощання із українським військовим Володимиром Павлівим.

 
Митрополит Львівський відслужив Архиєрейську Літургію Передшеосвячених Дарів у Гарнізонному храмі
25 Березня

24 березня 2017 року, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулась Архиєрейська Літургія Передшеосвячених Дарів. Очолив спільну молитву Високопреосвященний владика Ігор - Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ. Співслужив Митрополитові синкел у справах капеланства ЛА УГКЦ та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла о. Степан Сус.

 
У Гарнізонному храмі молилися випускники Національної академії сухопутних військ
25 Березня

24 березня 2017 року, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла молились Молебень до Богородиці з нагоди дострокового випуску молодих офіцерів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів).

 
АНОНС. Театралізована Хресна дорога
22 Березня

У неділю, 26 березня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться театралізована Хресна дорога, яку представитть ЛМГО "Українська молодь - Христові".

 
До уваги учасників Біблійного гуртка!
22 Березня

Заохочуємо учасників Біблійного гуртка протягом наступного тижня роздумати над милостинею у Святому Письмі.

 
26 березня в Гарнізонному храмі відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія та дияконські свячення
21 Березня

У неділю, 25 жовтня 2015 року, об 11.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Венедикт - єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

 
АНОНС. Архиєрейська Літургія Передосвячених Дарів за участю владики Ігора, Архиєпископа і Митрополита Львівського
16 Березня

24 березня 2017 р. Б. о 18:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Літургія Передосвячених Дарів, яку очолить Високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

 
До уваги учасників Біблійного гуртка!
15 Березня

Заохочуємо учасників Біблійного гуртка протягом наступного тижня роздумати над молитвою у Святому Письмі, яка згадується 157 різів у Старому і Новому завітах.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16